FlyingHearts® umožňuje seznámení s cizincem na úrovni
registrace | kontakt | English EN
Seznamovací agentura FlyingHearts® mezinárodně seznamuje evropské ženy se zahraničními muži na úrovni. Agentura FlyingHearts® má 17 letou tradici v mezinárodním seznamování.

Seznámení do ciziny

Flying Hearts® je seznamovací agentura, poskytující seznámení evropských žen s cizinci převážně z Ameriky nebo západní Evropy za účelem navázání trvalého vztahu. Služba je poskytována pro ženy zdarma, náklady za celý proces seznámení hradí pánové.

Našimi klienty jsou pánové na úrovni z ciziny. Jedná se převážně o muže vyšší sociální třídy, například majitele firem, manažery, profesionály. Pánové, kteří využívají těchto služeb, jsou v kontaktu s naším americkým partnerem, který se stará o kvalitu zájemců.

Projeví-li muž zájem o seznámení s Vámi, potom přilétá do Prahy, aby měl příležitost Vás osobně poznat. Bydlíte-li velmi daleko od Prahy, je po domluvě možná výpomoc s Vaší dopravou.

Agenturou je zorganizována seznamovací schůzka v příjemném prostředí v Praze, kde budete mít oba prostor získat náhled, zda má váš vztah šanci se dále rozvíjet. Pokud ano, zůstává s Vámi muž nadále v kontaktu.

Služby jsou poskytovány v přátelské vstřícné atmosféře se snahou o všetrannou spokojenost. Zvláště s citlivým pohledem na tu Vaši.

Seznámení s cizincem Seznámení s cizincem Seznámení s cizincem
Otázky a odpovědi